Oficiální turistický portál města Mariánské Lázně
Právě prohlížíte

Tip na vánoční dárek

19.12.2022 | Turismus

Nechce se vám psát o dárky Ježíškovi? Nemusíte, stačí zajít do Turistického informačního centra a potěšit tak své nejbližší dárkem nebo zážitkem.

Za lázeňskými veverkami jedině s baťůžkem...

Už jste se vydali za dobrodružstvím s lázeňskými veverkami Karolínou a Rudou? Pokud ne, zastavte se v infocentru pro tajenku a děti mají o zábavu postaráno. Navíc lze u nás zakoupit baťůžky, plátěné tašky, pohárky, zrcátka s motivem veverek a nově i puzzle!

Nevíte co pro dospělé?

Že prý už vše mají a nic nepotřebují? Co takhle abonentka jarního předplatného do Městského divadla. Od února do června je opět připraveno 5 zajímavých divadelních titulů.
Infocentrum nabízí také dárkové kupony, které lze využít nákup vstupenek nejen do divadla, ale i do dalších prodejních systémů.

Dozvědět se více...

Tip na akce

13.4.2023 19:30 v Městském divadle proběhne koncert nepřehlédnutelných postav naší kulturní scény operního zpěváka Daniela Hůlky a hudebního skladatele Jiřího Škorpíka s názvem "Po letech..."

Zakoupit vstupenku

Pro nejmenší je připraven dětský festival "Moje hrady". Den plný nafunkovacích hradů, skluzavek a jiné zábavy můžete se svými dětmi zažít 20.8. 2023 od 10.00 do 17.00 v areálu Arnika.

Zakoupit vstupenku

TIC Mariánské Lázně,
Poštovní 160/17,
tel.: 777 338 865,
e-mail: info@marianskelazne.cz

Další aktuality