Oficiální turistický portál města Mariánské Lázně

Chcete se dozvědět něco nového, zajímavého, pikantního či tajemného z historie Mariánských Lázní? Infocentrum města Mariánské Lázně pořádá každý čtvrtek a sobotu tematické komentované prohlídky.

Pojďte s námi na některou ze speciálních prohlídek a s našimi erudovanými průvodci prozkoumejte sochy, památníky či pamětní desky, poznejte léčivé prameny i nejvýznamnější místa lázní, poslechněte si historky o zamilovaných párech, seznamte se s historií židovské komunity nebo načerpejte klid a sílu v lázeňských lesích.

Při plánování s dětmi si prohlédněte nabídku prohlídek pro děti. Jsou vhodné pro školy a školky, ale i pro rodiny s dětmi.

AKTUÁLNÍ PROHLÍDKY NALEZNETE V KALENDÁŘI AKCÍ ZDE

Prohlídky se mohou lišit v závislosti na sezóně, počasí a otevíracích dobách. Aktuální nabídku naleznete na webových stránkách https://www.marianskelazne.cz/prohlidky/ .

Vstupenky lze koupit v infocentru, v kalendáři akcí nebo si je objednat dopředu na emailové adrese info@marianskelazne.cz.

Slevy

Nárok na slevu mají děti od 6-15 let (děti do 5 let zdarma), studenti, držitelé karty ZTP a držitelé Senior karty. Držitelé Karlovy Vary REGION CARD mají prohlídku zdarma. Uvedené ceny platí na osobu.

Sraz vždy v Turistickém informačním centru, Hlavní 47 (dům Chopin), tel. 354 622 474, 777 338 865.

        Akce vznikla s podporou Karlovarského kraje.

Nabídka pro skupiny

Skupinové prohlídky rádi uspořádáme ve vámi zvoleném termínu a čase a přizpůsobíme témata dle věku skupiny. Prohlídku zajistíme v těchto jazycích: česky, anglicky, rusky, německy, francouzsky. Minimální počet osob ve skupině je 10, maximální 25. Pokud je skupina větší, je nutné objednat dalšího průvodce. Sraz dle dohody, obvykle Turistické informační centrum, Sousoší monarchů nebo zastávka City Service.

Pro objednání individuální prohlídky nás kontaktujte: info@marianskelazne.cz.

Právě prohlížíte
Karlovarský krajŽivý kraj