Oficiální turistický portál města Mariánské Lázně

Parkování v centru

V centru lze nejvýhodněji zaparkovat v Parkovacím domě, který se nachází v severní části města za Městským divadlem. Parkoviště je hlídané a lze zde zaparkovat jak na pár hodin (1 hod. / 20,- Kč) tak na více dní (1 den / 120,- Kč).

Parkování autobusů

V celém městě platí zákaz stání pro autobusy a nákladní vozidla. Turisté mohou nastupovat a vystupovat pouze u autobusové zastávky City Service (CK Cup Vital) nebo před hotelem, v němž jsou ubytováni. Autobus je pak možné zaparkovat na Centrálním parkovišti.

Povolení vjezdu do lázeňské zóny

Lázeňské území je vyznačeno značkami s dopravním omezením. Pokud chce host do tohoto území vjet (například ke kolonádě), potřebuje povolení. Pokud má ve vyhrazeném území zaplacené ubytování, tak v den příjezdu a odjezdu povolení nepotřebuje. Více o povolení ZDE

Nachazíte se zde
Karlovarský krajŽivý kraj

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.