Oficiální turistický portál města Mariánské Lázně

Město Mariánské Lázně chystá otevření další lázeňské sezóny. Tradičně to bude druhý květnový víkend (12.–14. května 2017). Víkend naplněný příjemnou atmosféru a bohatým programem. Organizátorem akce bude Město Mariánské Lázně prostřednictvím své dceřiné společnosti KIS Mariánské Lázně s.r.o.

Hlavním dějištěm akce se stane opět mariánskolázeňská kolonáda a  její blízké okolí. Hlavní částí oslav bude mše svatá a slavnostní akt - žehnání pramenům. V rámci slavnostního aktu bude odhalena busta Petra Hapky, autora první skladby mariánskolázeňské fontány.

Zahájení lázeňské sezóny je nejen kulturní, ale také společenskou akcí. Na jednom místě bude možné vidět představitele města, místní občany, hotelové hosty, podnikatele, zástupce partnerských měst, představitele církve, zástupce politické scény a další vzácné hosty.

Organizátoři připravili opět bohatý program i tradiční jarmark. Programová nabídka pamatuje také na děti a chybět nebude ani ohňostroj či historické osobnosti. Již nyní se můžeme těšit na Vladimíra Hrona, kapelu Sto zvířat, The Backwards Beatles Revival, kapelu Jelen a mnoho dalších účinkujících.

Za KIS Mariánské Lázně s.r.o.

Havrdová Alena, jednatelka

Nachazíte se zde
Karlovarský krajŽivý kraj

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.