Oficiální turistický portál města Mariánské Lázně
Nachazíte se zde

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort

Luxusní ubytování v Mariánských Lázních v klidném prostředí a s nádherným výhledem na lázeňské město, blízkosti golfového klubu “Royal Golf Club Mariánské Lázně”. Hotel Esplanade & Golf Resort je luxusní hotel, který se nachází v překrásném lesoparku v Mariánských Lázních. Poskytuje luxusní ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích a přepychových apartmá.

1 / 18
2 / 18
3 / 18
4 / 18
5 / 18
6 / 18
7 / 18
8 / 18
9 / 18
10 / 18
11 / 18
12 / 18
13 / 18
14 / 18
15 / 18
16 / 18
17 / 18
18 / 18

Wellness hotelu Esplanade Spa & Golf Resort je ideálním místem k aktivnímu odpočinku pro jednotlivce, golfovou i kongresovou turistiku s využitím veškerých lázeňských procedur a thajských masáží prováděné rodilými thajskými terapeutkami.  Hotel Esplanade Spa & Golf Resort nabízí konferenční prostory s exklusivním cateringem pro zajištění firemních a prestižních akcí na profesionální a mezinárodní úrovni. Hotel nabízí svým klientům jedinečnou kombinaci relaxace a profesionální péče v luxusním spa & wellness centru. Zároveň máte možnost obdivovat přírodních bohatství, minerální prameny a ostatní důležité pamětihodnosti v Mariánských Lázních.

Náš luxusní romantický hotel nabízí také kompletní svatební servis. Jako hotel typu golf resort Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských lázních nabízí ubytování pro golfové pobyty s možností odpočinku a relaxace. Hotel Esplanade Spa & Golf Resort svými službami vychází vstříc požadavkům i nejnáročnějších hostů

Nachazíte se zde
Karlovarský krajŽivý kraj

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.