Oficiální turistický portál města Mariánské Lázně
Právě prohlížíte

Ensana Svoboda ***

Komplex lázeňských budov Svoboda, Margareta a Palladio leží v klidném prostředí lesoparku, nedaleko kolonády se Zpívající fontánou. V sousedství se nachází pavilon Lesního pramene s promenádou, která volně navazuje na geologický park.

1 / 5
2 / 5
3 / 5
4 / 5
5 / 5

Dovolujeme si Vás informovat, že příjem rezervací na slevové vouchery v Léčebných Lázních Mariánské Lázně a.s. v současné době dosáhl svého finančního limitu a je dočasně pozastaven.

Aktuálně čekáme na souhlas Evropské komise o navýšení limitu pro jednotlivé poskytovatele a v případě kladného stanoviska rezervace opět neprodleně umožníme.

Lázeňský komplex Svoboda se skládá ze 3 budov /Svoboda, Margareta, Palladio/, které byly zrekonstruovány a propojeny krytou prosklenou promenádou. Tento lázeňský klenot s krásným historickým exteriérem se nachází na klidném místě v prostředí lázeňského lesoparku v blízkosti kolonády i centra města. V přímém sousedství hotelu se nachází pavilon Lesního pramene s krásnou promenádou, která volně navazuje na areál Geologického parku. Hotel potěší svým novým interiérem, modernizací prošla vstupní hala s recepcí a restaurací Carlton. Pro příjemné posezení přímo v hotelu vznikl nový lobby bar. V komplexu se nachází i vývěr Lesního pramene k pitné kúře i k minerálním koupelím. Léčebné oddělení Palladio Spa Centrum nabízí minerální koupele. Hotel poskytuje komplexní lázeňskou péči pod jednou střechou. Hotel nabízí 99 pokojů kategorie Standard, Komfort a Suite. Bezbariérový pokoj, společenskou místnost s kulečníkem a dětským koutkem, Wi-fi internet a internetový koutek – pro hotelové hosty zdarma.

Právě prohlížíte
Karlovarský krajŽivý kraj