Oficiální turistický portál města Mariánské Lázně
Právě prohlížíte

Ensana Hvězda - Imperiál ****

Jedinečný lázeňský komplex 3 hotelů – Hvězda, Imperial a Neapol, spojených koridory, je ukázkou unikátní lázeňské architektury a historickým skvostem v centru lázeňské části.

1 / 5
2 / 5
3 / 5
4 / 5
5 / 5

Dovolujeme si Vás informovat, že příjem rezervací na slevové vouchery v Léčebných Lázních Mariánské Lázně a.s. v současné době dosáhl svého finančního limitu a je dočasně pozastaven.

Aktuálně čekáme na souhlas Evropské komise o navýšení limitu pro jednotlivé poskytovatele a v případě kladného stanoviska rezervace opět neprodleně umožníme.

Hotel je jedním z nejznámějších ikon města, ukázkou unikátní lázeňské architektury a ideálním místem s výhledem na Goethovo náměstí a kolonádu. Hotel se může pochlubit největším hotelovým bazénem se 2 saunami, whirlpoolem, parní lázní, tepidáriem a také solnou jeskyní. Přímo v hotelu vyvěrá Balbínův pramen, který je využíván k pitné kúře i ke koupelím. Hotel poskytuje komplexní lázeňskou péči pod jednou střechou. Hosty mile potěší výběr jídel v restauracích Franz Josef a Sissi. Resort Hvězda se skládá ze 3 hotelů: Hvězda, Imperial a Neapol a nabízí 239 pokojů (105 pokojů ve Hvězdě, 85 pokojů v Imperialu, 49 pokojů v Neapoli) kategorie Komfort, Superior, Superior Plus, Suite a apartmá. Bezbariérový pokoj, dětský koutek, Wi-fi internet a internetový koutek – pro hotelové hosty zdarma, parkoviště v Marienbad Health Spa resortu, podzemní garáže v Imperialu.

Právě prohlížíte
Karlovarský krajŽivý kraj