Oficiální turistický portál města Mariánské Lázně
Nachazíte se zde

Lyžování

Nalezeno záznamů:  (2)

Skiareál Mariánky

Pouhých 400 metrů od kolonády se nalézá Skiareál Mariánky, který nabízí vyžití pro lyžaře i snowboardisty. Na více než 1,5 km sjezdových tratí s různými obtížnostmi si u nás přijde na své téměř každý. V případě nedostatku přírodního sněhu se o sníh starají sněžná děla. Parkování přímo ve skiareálu je pro všechny návštěvníky zdarma. V létě nabízí kabinkovou lanovku na vrchol Krakonoš, půjčovnu kol, půjčovnu terénních koloběžek, start koloběžkové dráhy, lukostřelbu, dětský park, občerstvení a restauraci.

Rübezahl Marienbad Historical Luxury Castle Hotel & Golf

Zámecký hotel Rübezahl je jeden z nejkrásnějších hotelů v České Republice. Postaven v roce 1903, byl znám pro svou oblíbenost u tehdejší šlechty. Hotel se nachází na krásném místě v oblasti Slavkovského lesa uprostřed přírody nad městem. Hotel je situován tak, aby nabízel výhled do krajiny, nebo na město, rozprostírající se pod ním.

Nachazíte se zde
Karlovarský krajŽivý kraj

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.