Oficiální turistický portál města Mariánské Lázně

Na základě nových vládních nařízení, která nabývají účinnosti od 28.10.2020, není lázeňská léčebně rehabilitační péče omezena. Může být však poskytována výlučně komplexní a příspěvková lázeňská péče (KLP i PLP) tzn. léčba plně nebo částečně hrazená z veřejného zdravotního pojištění.


Listy se zbarvily do červena a žluta, dny se zkracují. Podzim v Mariánských Lázních bývá popisován jako nejkrásnější roční období. Procházky po parcích a lesních stezkách ve spojení s lázeňskými procedurami tak posílíte imunitu a celkově své zdraví.


#mariankyjsousuper

Pro bezpečný pobyt

Informace o COVID-19

Získejte zdarma voucher na 4 000 KčVyberte si dovolenou v lázních a získáte slevový voucher na 6 nocí a 5 procedur.
Ve vybraných léčebných lázeňských zařízeních do 31. 12. 2020.

Zde získáte slevový voucher

GREAT SPAS of Europe

Mariánské Lázně patří mezi jedenáct evropských lázeňských měst, která usilují o zapsání do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

 Dozvědět se více

Turistická karta Mariánské LázněZdarma do muzea, na prohlídku, hrad nebo zámek? Užívejte si krásy Mariánských Lázní a okolí výhodněji!

Pořídit Kartu

Navštivte Mariánské Lázně

Získejte až 9 000 Kč na vaše ubytování kdekoliv v Karlovarském kraji

 Dozvědět se více

Park Boheminium
Vydejte se lanovkou k hotelu Krakonoš, kde se nachází Sochařský pohádkový ráj a park miniatur Boheminium. Cestou zpět navštivte daňčí oboru nebo rozhlednu Hameliku.

Dozvědět se více

Tematické komentované prohlídkyInfocentrum města Mariánské Lázně pořádá každý čtvrtek a sobotu tematické komentované prohlídky.

Aktuální termíny komentovaných prohlídek
Právě prohlížíte
Karlovarský krajŽivý kraj