Oficiální turistický portál města Mariánské Lázně
Právě prohlížíte

Ensana Centrální Lázně – Maria Spa ****

Lázeňský hotel Centrální Lázně se nachází v lázeňském centru města, v blízkosti kolonády a parků, u pavilonu Ambrožova pramene. Svým hostům nabízí tradiční lázeňskou léčbu s využitím místních přírodních léčivých zdrojů.

1 / 4
2 / 4
3 / 4
4 / 4

Dovolujeme si Vás informovat, že příjem rezervací na slevové vouchery v Léčebných Lázních Mariánské Lázně a.s. v současné době dosáhl svého finančního limitu a je dočasně pozastaven.

Aktuálně čekáme na souhlas Evropské komise o navýšení limitu pro jednotlivé poskytovatele a v případě kladného stanoviska rezervace opět neprodleně umožníme.

Symbol lázeňské tradice v Mariánských Lázních se nachází na místě původního lázeňského domu z roku 1812. Hotel svým hostům nabízí tradiční lázeňskou léčbu, založenou na využívání jedinečných místních přírodních zdrojů - minerálních pramenů, slatiny a léčivého Mariina plynu. Díky propojení hotelů Nové Lázně, Centrální Lázně a Maria Spa mohou hoteloví hosté volně procházet do komplexu Římských lázní v hotelu Nové Lázně. V lázeňském koridoru jsou vystaveny dobové obrazy města Mariánské Lázně, návštěvníci mají možnost také příjemného posezení s vyhlídkou na lázeňskou kolonádu a prameny Karolinin, Rudolfův a Ambrožův. Hotel je také ideálním místem pro rodiny s dětmi. Děti mohou využít dětský koutek a dětské hřiště a rodiče si zatím pochutnávat v restauraci Goethe či lobby baru. Velice kvalitní ubytování a přátelské prostředí nesmíme rovněž opomenout. Hotel nabízí 108 pokojů kategorie Superior, Superior Plus, Junior Suite a apartmá. Bezbariérový pokoj, dětský koutek, Wi-fi internet a internetový koutek – pro hotelové hosty zdarma, parkoviště a podzemní garáže v Marienbad Health Spa resortu.

Právě prohlížíte
Karlovarský krajŽivý kraj