Oficiální turistický portál města Mariánské Lázně
Nachazíte se zde

Kultura

Městské divadlo

Městské divadlo opírá svou existenci o téměř 150ti letou tradici. Svým příznivcům nabízí možnost setkávat se s divadelními soubory a herci i s význačnými hudebníky nadžánrové i klasické hudby z celé republiky. Malým divákům nabízí kouzlo bezprostředního kontaktu s živě hranou pohádkou.

Západočeský symfonický orchestr

V krásných Mariánských Lázních, v samém srdci Evropy sídlí nejstarší symfonický orchestr v českých zemích – Západočeský symfonický orchestr (ZSO). Jeho historie je spjatá s počátkem zdejších lázní a jako rok vzniku stálého hudebního tělesa v Mariánských Lázních je udáván rok 1821.

Kino Slavia

Mariánskolázeňské kino Slavia prošlo na podzim roku 2010 rozsáhlou modernizací. Jako první jednosálové kino v Čechách disponuje Slavia nejmodernějším zvukem Dolby Surround 7.1.

Club Na Rampě

Stereo MC's, Dog Eat Dog, Dreadzone, Asian Dub Foundation, Wohnout, J.A.R., Monkey Business, Mig 21, Mňága a Žďorp,... Všechny tyto kapely a mnohem víc můžete nalézt v tomto klubu a baru.

Městské muzeum

V Městském muzeu se můžete každý měsíc těšit na novou výstavu.

D-Club Dyleň

Nasaďte si taneční boty a vyražte do D-Clubu! Kromě klasických víkendových dance party, zde můžete narazit na přední české a slovenské hvězdy dance-music, rapu nebo popu.

Galerie Atrium

Galerie v átriu hotelu Hvězda, vernisáž každé první úterý v měsíci, vstup volný.

RC Morrison

Poslední svého druhu, pravý český rockový klub z 90. let s atmosférou jižanského motorkářského baru. Pokud chcete zapařit, dát si něco k pití a k tomu si zapálit, tak jste zde správně.

Nachazíte se zde
Karlovarský krajŽivý kraj

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.