Oficiální turistický portál města Mariánské Lázně
Právě prohlížíte

Kultura

D-Club Dyleň

Nasaďte si taneční boty a vyrazte do D-Clubu! Kromě klasických víkendových dance party, zde můžete narazit na přední české a slovenské hvězdy dance-music, rapu nebo popu.

Klub Na Dvorku

V roce 2018 se původní klub Na Rampě přestěhoval do svého nového působiště u Chebské křižovatky. Programovou náplň tvoří čeští i zahraniční kapely a interpreti.

Městské muzeum

V Městském muzeu se můžete každý měsíc těšit na novou výstavu.

Galerie Atrium

Galerie v átriu hotelu Hvězda, vernisáž každé první úterý v měsíci, vstup volný.

Západočeský symfonický orchestr

V krásných Mariánských Lázních, v samém srdci Evropy sídlí nejstarší symfonický orchestr v českých zemích – Západočeský symfonický orchestr (ZSO). Jeho historie je spjatá s počátkem zdejších lázní a jako rok vzniku stálého hudebního tělesa v Mariánských Lázních je udáván rok 1821.

Kino Slavia

Mariánskolázeňské kino Slavia prošlo na podzim roku 2010 rozsáhlou modernizací. Jako první jednosálové kino v Čechách disponuje Slavia nejmodernějším zvukem Dolby Surround 7.1.

Městské divadlo

Městské divadlo opírá svou existenci o téměř 150letou tradici. Svým příznivcům nabízí možnost setkávat se s divadelními soubory a herci i s význačnými hudebníky nadžánrové i klasické hudby z celé republiky. Malým divákům nabízí kouzlo bezprostředního kontaktu s živě hranou pohádkou.

Club Na Rampě

Od roku 2018 byl rozšířen D-Club o druhou Live Stage v komplexu budovy Dyleň. Klub Vám nabízí zajímavý program českých i zahraničních interpretů.

Právě prohlížíte
Karlovarský krajŽivý krajCzechtourismKudyznudy