Oficiální turistický portál města Mariánské Lázně
Nachazíte se zde

New Time Orchestra, Hana Holišová a Michaela Horká

Brněnskou kapelu s jedinečnou energií tvoří pečlivě vybrané osobnosti brněnské a pražské populární a jazzové scény. Jedná se o profesionální hudebníky působící například v Městském divadle Brno, Vojenské hudbě, Big bandu Václava Kozla, bývalé nebo současné hráče orchestru Gustava Broma, Bohemia Bigbandu a hráče působící v dalších profesionálních uskupeních.

Kapela v současné době spolupracuje s Hankou Holišovou, českou herečkou, zpěvačkou a držitelkou Ceny Thálie pro rok 2012 za muzikál. Narodila se v Brně. Její otec je dirigent a korepetitor, matka sólistka zpěvohry. Vystudovala činoherní herectví na JAMU. Jejím domovským divadlem je Městské divadlo Brno, kde ztvárnila řadu rolí v činohrách i muzikálech. Věnuje se také zpěvu. Její sestrou je herečka a zpěvačka Michaela Horká, která vystoupí v rámci programu jako host. Michaela se řadí mezi známé muzikálové zpěvačky.

V programu zazní nejen mix hitů hvězd popu, soulu, swingu, šansonu i rocku v originálních aranžmá, ale také české skladby v neotřelém bigbandovém provedení.

Nachazíte se zde
Karlovarský krajŽivý kraj