Oficiální turistický portál města Mariánské Lázně

Využijte volných vstupů nebo slev do více než 60 památek a dalších návštěvních míst. Po dobu své platnosti slouží Karlovy VARY REGION CARD také jako bezplatná jízdenka veřejné dopravy v Karlových Varech a v Mariánských Lázních.

Základní informace

Zakoupením Karlovy VARY REGION CARD získáváte nárok na veškeré služby kartou poskytované. Karta je platná pouze s vyznačenou dobou platnosti a vypsanými daty použití karty (od/do). Tyto údaje vyplní personál prodejního místa. Karta je platná od vyplněného data prvního použití a během následujících, po sobě jdoucích dnů, po dobu platnosti karty (2, 4, 7 dní). Platnost karty je stanovena kalendářními dny (ne 24-hodinovými úseky) a končí o půlnoci závěrečného dne. Kartu je možno zakoupit maximálně s 3-měsíčním předstihem. Karta je nevratná. V případě ztráty či odcizení provozovatel negarantuje náhradu karty. Náhrada není garantována ani v případě nedostatečného využití možností karty v průběhu její platnosti. Návštěvní místa si vyhrazují právo na změnu otevírací doby, případně na možnost dočasného uzavření objektu.

Volný vstup do návštěvních míst

Karlovy VARY REGION CARD poskytuje volný vstup do více než 40 památek a dalších návštěvních míst, které jsou uvedeny v tištěném průvodci a na webových stránkách s označením FREE. Návštěvní místo je u vstupu označeno samolepkou, dokládající akceptaci karty. Pro využití volného vstupu se prokažte řádně vyplněnou platnou kartou. Volný vstup lze kartou čerpat vždy pouze jednou. Dočasné výstavy či jiné mimořádné akce nemusí být součástí nabídky karty. Karlovy VARY REGION CARD dále poskytuje slevy až do výše 50 % na vstupy do dalších objektů a na poskytované služby. Výše slevy je uvedena v tištěném průvodci a na webových stránkách u každého takového návštěvního místa.

Doprava zdarma

Po dobu své platnosti slouží Karlovy VARY REGION CARD jako bezplatná jízdenka veřejné dopravy v Karlových Varech a v Mariánských Lázních.

Vztahuje se na:

  • neomezený počet jízd městskými linkami
  • neomezený počet jízd Lanovkou Imperial
  • 1 jízdu (tam i zpět) Lanovkou Diana
  • 1 jízdu (tam i zpět) autovláčkem v Karlových Varech
  • 1 jízdu autovláčkem v Mariánských Lázních
  • 1 jízdu historickým autobusem na trase vyhlídkové linky Karlovy Vary – Loket – Bečov – K. Vary.

Kartu předložte na vyžádání přepravní kontrole, která je oprávněna ověřit její platnost. Cestující s neplatnou kartou se vystavuje finančnímu postihu dle předpisů dopravce.

Právě prohlížíte
Karlovarský krajŽivý kraj