Oficiální turistický portál města Mariánské Lázně

Spousta stezek, hřišť a aktivit, kam pohodlně dojede i kočárek. Vyberte si ubytování v centru, s dobrou dostupností služeb a obchodů, s pokojem a stravováním ideálním pro pobyt s dětmi.

TIP: Do Infocentra pro dárky i tipy

Zastavte se s dětmi v Informačním centru v domě Chopin. Koupíte tam turistické známky a dostanete spoustu tipů, kam s dětmi. Třeba pak miniaturpark Boheminium, kde máte na dlani celé Česko i oboru s daňky, odkud dojdete na Prelát. Tam je hrací park, odkud se žádnému z dětí nechce. Děti potěší i Rudolf a Karolína, veverky, které mají vlastní zábavné stezky a spoustu dárků. Tak jedem?

Turistická karta Mariánské LázněZdarma do muzea, na prohlídku, hrad nebo zámek? Užívejte si krásy Mariánských Lázní a okolí výhodněji!

Pořídit Kartu

Přírodní park prelát

Dobrodružný svět ve stínu stromů.Opičí dráha, prolézačky, skluzavky, vodní kola, ohniště - to pravé místo pro hraní, skotačení a poznávání přírody.

 Všechna dětská hřiště

Park Boheminium
Vydejte se lanovkou k hotelu Krakonoš, kde se nachází Sochařský pohádkový ráj a park miniatur Boheminium. Cestou zpět navštivte daňčí oboru nebo rozhlednu Hameliku.

Dozvědět se více

Akce pro celou rodinu

Dětská představení, workshopy, letní kino,...
Navštivte se svými dětmi některé z akcí.

 Kalendář akcí
Právě prohlížíte
Karlovarský krajŽivý kraj