Oficiální turistický portál města Mariánské Lázně
Nachazíte se zde

Hotel San Remo

Hotel San Remo **** se nachází v klidné části Mariánských Lázní, cca 20 minut pěší chůze od hlavní kolonády se Zpívající fontánou.

1 / 5
2 / 5
3 / 5
4 / 5
5 / 5

Mariánskolázeňská oáza klidu a pohody Hotel San Remo **** se nachází v klidné části Mariánských Lázní, cca 20 minut pěší chůze od hlavní kolonády se Zpívající fontánou. Dva vlastní nové unikátní minerální prameny – Edward VII. & Augustin přímo v hotelu! Ubytování v útulně zařízených pokojích. Wifi internet v celém hotelu a internetový koutek zdarma. Parkování na hlídaném parkovišti. K hotelu patří vlastní zahrádka s jezírkem a altánkem, kde si odpočine i Váš domácí mazlíček. Nevelký hotel s rodinnou atmosférou nabízí romantické posezení u krbu, procedury na místu a špičkové služby. Kromě relaxačních wellness balíčků a klasických léčebných pobytů nabízí San Remo i možnost rezervace tee time na golfových hřištích karlovarského kraje, přičemž na každém z hřišť je hotelovým hostům poskytována sleva až do výše 20%. Milovníci sportu si mohou zahrát tenis na kurtech, které se nacházejí naproti hotelu. Ostatní „hráči“ mohou klidnou atmosféru pobytu rozvířit v mariánskolázeňském kasinu (rovněž naproti hotelu). Vše pod jednou střechou! Pojďte si odpočinout do naší oázy klidu… Celý hotel je od roku 2015 nekuřácký!

Nachazíte se zde
Karlovarský krajŽivý kraj

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.