Oficiální turistický portál města Mariánské Lázně
Právě prohlížíte

JEDINĚ TEREZA

Romantická komedie, ČR, 2021, 102 min., přístupný

Tomáš s Terezou už pár let prožívají lásku jako z učebnice. Tomáš jako meteorolog získal skvělou práci televizního moderátora počasí a Tereza se (zatím neúspěšně) snaží rozjet prodej a výrobu ručně šitých bot. Kdy se to zadrhlo? Na Štědrý den, když Tereza přistihla polosvlečeného Tomáše v domněle choulostivé situaci s populární televizní moderátorkou. Prekérní chvilku by sice Tomáš mohl celkem racionálně vysvětlit, kdyby k tomu ale dostal příležitost. „Usmiřovačku” mu překazí neplánovaný nocleh na policejní stanici, a když se konečně dostane domů, narazí na prázdný byt a výzvu, aby se sbalil a odstěhoval. Tomáš se nechce vzdát bez boje, rád by Terezu obměkčil nějakým velkým romantickým gestem, jenže už nějak vyšel ze cviku.

Naštěstí má kamaráda Karla, filmového fanatika, který má jednoduché řešení - proč se neinspirovat scénami ze slavných romantických filmů? Jenže Tomáš záhy pozná, že to, co stoprocentně funguje na filmové hrdinky, nemusí nutně fungovat i v šedivé realitě, zvlášť když provedení pokulhává, nebo když se do cesty připlete charismatický fotograf, který se o Terezu zajímá víc, než je zdrávo.

Režie: Jaroslav Fuit

Hrají: Igor Orozovič, Veronika Khek Kubařová, Matouš Ruml, David Matásek, Lenka Vlasáková, Iva Janžurová, Václav Kopta, Jiří Vyorálek, ad.

Důležité informace
od: 24.9.2021 17:00
do: 24.9.2021
Kino Slavia 3D, Nerudova 437
Kino
Vstupenky140 Kč
Mapa
Sdílet událost