Oficiální turistický portál města Mariánské Lázně
Nachazíte se zde

Marienbad Film Festival

29.8. – 2.9. 2017
Marienbad Film Festival je filmový festival v pravém smyslu slova „filmový“. Festival, zaměřený především na film. Film jako médium. Film jako technologii. Film jako předmět zájmu tvůrců i diváků.

Marienbad Film Festival chce být jediným českým filmovým festivalem věnovaným přednostně objevování nových filmových postupů v české a světové kinematografii. Program festivalu chce také nabídnout místním obyvatelům a tradičním i novým návštěvníkům Mariánských Lázní zážitek propojení velkoformátové projekce klasických filmů světové kinematografie a lázeňského města. Součástí festivalu je i bohatý nefilmový program. Marienbad Film Festival se snaží zvýraznit jedinečnost Mariánských Lázní jako turistického místa s geniem loci a kulturním duchem.

Více informací na www.marienbadfilmfestival.com

Nachazíte se zde
Karlovarský krajŽivý kraj

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.