Oficiální turistický portál města Mariánské Lázně
Nachazíte se zde

Mariánské Lázně v mobilu

Aplikace InCity je určena pro obyvatele a návštěvníky města a je ke stažení prostřednictvím virtuálních obchodů Google Play a App Store zcela zdarma.

Nemusíte si stahovat již více aplikací: na hlášení závad, když řešíte ztrátu dokladů, kvůli ubytování jako turista... stačí Vám jedna jediná, která obsáhne vše, co byste jako občan i jako turista mohli potřebovat.
Turistu zaujme atraktivita města, v jehož blízkosti se pohybuje a jež se mu přednostně v aplikaci nabízí. Nechá si zobrazit potřebné informace, doporučit parkoviště, na které jej aplikace nanaviguje. Po cestě autem uvítá navedení na nejbližší toalety, do restaurace, nebo možnost vyhledat vyhovující ubytování. V přehledu akcí si pak vybere večerní událost, která se mu automaticky uloží do kalendáře.
Občan zase ocení přehledně strukturovaný úřad v pohodlí svého mobilu, možnost přímé provolby na konkrétního úředníka, seznam kulturních akcí ve městě i jeho okolí, aktuální informace o dopravních omezeních a možnostech parkování.

Vyzkoušejte moderního průvodce městem inCity, nechte se provést městem Mariánskými Lázněmi pohodlně.

Pro Android ke stažení zde

Pro iOS ke stažení zde

Více o aplikaci InCity zde

Nachazíte se zde
Karlovarský krajŽivý kraj

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.