Oficiální turistický portál města Mariánské Lázně
Právě prohlížíte

Craft Beer Fest Mariánské Lázně 2022

1. ročník festivalu řemeslných pivovarů

Srdečně vás zveme na 1. ročník akce Craft beer fest Mariánské Lázně! V sobotu 16. července se na Arniku v centru Mariánských Lázní sjedou řemeslné pivovary z celého Česka. Spodně či svrchně kvašená piva? Tmavá či světlá? Co pivovar, to jiná chuť!

Těšit se můžete na 13 skvělých výrobců craftového piva ze všech koutů naší vlasti, skvělý street food a bohatý doprovodný kulturní program. Vystoupí kapely Siluety, Třískáč a Natřije. Po celý den budou na pódiu probíhat zajímavé soutěže s pivní tematikou a rozhovory s jednotlivými sládky, kteří stojí za výrobou lahodného pivního moku.

Pivo se bude čepovat výhradně do skla. Festivalová sklenice, která bude sloužit jako vstupenka na akci, bude k zakoupení přímo v místě konání za cenu 120 Kč. Proč tomu tak je? Chceme zamezit velké spotřebě plastů, zajistit co nejlepší chuťový zážitek (pivo chutná mnohem lépe ze sklenice než z plastového kelímku) a nakonec vybrat nějaké koruny na hudební program, který vás na akci čeká.

Dle statistik mají Češi nejvyšší spotřebu piva na obyvatele. Pojďme dokázat, že je to pravda! Aktuální informace o akci jsou k dispozici na www.craftbeerfestival.cz nebo na facebookové události.

 

*DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE KE VSTUPNÉMU:
Vstupné na akci je zdarma. Pivo se však bude čepovat výhradně do speciálních festivalových sklenic o objemu 0,4 l. Sklenice budou k zakoupení přímo na místě v den konání akce za cenu 120 Kč. Sklenice vám zůstávají jako památka na festival, nejsou vratné.

Pořadatel: Trhy Aleš, spol. s r.o. & Bar & cocktail catering


Důležité informace
od: 16.7.2022 12:00
do: 16.7.2022 22:00
Areál Arnika, 35301 Mariánské Lázně
Festival
Mapa
Sdílet událost